poniedziałek, 7 listopada 2011

Nasz Jasień

Wróciliśmy właśnie z Jasienia z festiwalu "Jasień Teatralna".

Okazało się, że Kaszuby bardzo lubią praskie i warszawskie szlagiery :)

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji naszego wyjazdu oraz wszystkim tym, którzy chcieli, żeby "Cała Praga" rozśpiewała Kaszuby!

Dziękujemy Ewie Orzechowskiej i wszystkim organizatorom festiwalu "Jasień Teatralna" za zaproszenie nas do Jasienia, za cudowną rodzinną atmosferę oraz za codzienne spotkania muzyczne w Klubie Festiwalowym :)

Dziękujemy Justynie Jary za prowadzenie strony wokalnej występu "Całej Pragi", za fantastyczne wprowadzenie publiczności festiwalu w atmosferę Starej Pragi oraz za wszelką pomoc w organizacji naszego wyjazdu.

Dziękujemy Kubie Jurkowskiemu, Łukaszowi Owczynnikowi, Piotrkowi Koźbielskiemu oraz Agnieszce Sroczyńskiej z zespołu Czessband za ich pracę włożoną w przygotowanie oprawy muzycznej naszego występu i za to, że dzięki ich aranżacji moglibyśmy swobodnie wprowadzić Miniorkiestrę z Torunia w klimat naszych piosenek.

Dziękujemy Karolinie Cichej za pomoc w nagraniu podkładów muzycznych.

Dziękujemy Miniorkiestrze z Torunia: Mirkowi, Pawłowi i Darkowi za czas i energię poświęconą na wspólne próby, za chęć bycia i grania z nami.

Dziękujemy Joannie Kubickiej za wsparcie w planowaniu i realizacji projektu "Cała Praga śpiewa z nami".

Dziękujemy Pani Maryli Majchrzak za pomoc w organizacji naszego wyjazdu i za zaangażowanie w projekt "Cała Praga".

Dziękujemy Kubie Stężyckiemu za jego pracę włożoną w dokumentację fotograficzną i filmową naszego projektu, jak również za wspólną podróż.

Dziękujemy Stasy Pavlović i Petrze Meterc za wspólne rozśpiewanie Jasienia!

Dziękujemy Jackowi za miłe kierowanie naszą podróżą!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu "Jasień Teatralna" za te parę dni spędzonych razem i za niezapomniane rozśpiewania i muzykowania w Klubie Festiwalowym :))

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy też do obejrzenia pierwszego materiału z naszego występu:

Pani Zosia i piosenka "Rudy":

http://www.youtube.com/watch?v=2xFN3Wcjcog

Pan Bogdan i piosenka "Na bazarze Różyckiego" i "Hanka" w wykonaniu "Całej Pragi":

http://www.youtube.com/watch?v=TBdPiNyn-2o

Pozdrawia "Cała Praga".

1 komentarz:

  1. Kochani, z łzami wzruszenia obejrzałam nagrania z Waszego występu u nas w Jasieniu. To był przepiękny wieczór i cudowny czas spędzony z Wami. Wasz radosny śpiew i ciepło pozostaną ze mną nawet gdy jesteście daleko a wzajemna miłość która powstała między Kaszubami i Pragą Warszawską musi doprowadzić do kolejnych spotkań. Dziękuję że pokonaliście tą długą męczącą drogę aby nas rozśpiewać i życzę Wam wiele kolejnych godzin śpiewu, wzruszenia i śmiechu w dobrym towarzystwie.
    Ewa

    OdpowiedzUsuń