środa, 28 września 2011

My

Witajcie!

chcieliśmy przedstawić wam nas, ludzi tworzących i realizujących projekt "Cała Praga śpiewa z nami". Szukajcie nas 30. września w Oparach Absurdu na pierwszym praskim muzykowaniu!

Zapraszamy!

Fotografie naszej ekipy wykonał Kuba Stężycki. Dziękujemy!
Magda Latuch

Magister kulturoznawstwa slawistycznego w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes Stowarzyszenia Barwy Kultury. Prezes Stowarzyszenia Przyjaźni Polsko-Serbskiej. Z zamiłowania animatorka kultury. Koordynatorka projektu "Cała Praga śpiewa z nami" w ramach projektu Laboratorium Animatorni Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

Justyna Jary - aktorka, śpiewaczka, prowadząca warsztaty śpiewu

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.
W latach 2003-2008 współpracowała z teatrem Gardzienice, z którym występowała na deskach tak znamienitych teatrów jak: Teatr LaMaMa- Nowy Jork, Barbican Centre- Londyn, Centrum im. Meyerholda- Moskwa, Teatr Narodowy- Warszawa, Teatr Stary-€“ Kraków, kreując między innymi rolę Sługi w spektaklu "Ifigenia w Aulidzie". W OPT Gardzienice ukończyła również dwuletnią Akademię Praktyk Teatralnych.
Brała udział w międzynarodowych projektach muzycznych ("Pobocza folku", "Koncert na dachu", "Planeta") w charakterze wokalistki.
Od 2010 roku jest wokalistką w zespole "Propabanda". Obecnie współpracuje również z Teatrem Nowym w Słupsku (rola Fraulein Kost i Dziewczyny z Cabaretu w spektaklu "Cabaret" w reż. Andrzeja Marii Marczewskiego) oraz Teatrem Królewskim w warszawskim Wilanowie (rola Zerzabelli w spektaklu "Parady"), pracuje nad autorskim projektem muzycznym oraz współtworzy (współreżyseria, współtworzenie scenariusza, kompozycje i aranżacje muzyczne) niezależne przedsięwzięcie teatralne "Babaryba- czyli kobieta
po grecku" (jeden z najlepszych spektakli alternatywnych sezonu 2007/2008 według rankingu pisma "Teatr"). Od 2009 roku aktorka teatru A3 (spektakle "Zmysły" oraz "Tańcz!" ) pod kierunkiem Dariusza Skibińskiego.
Prowadzi warsztaty wokalne "Uwolnij głos" (edycje w Lizbonie, Londynie, Madrycie, Warszawie).

Łukasz Owczynnikow - muzyk, prowadzący warsztaty muzykowania

Nadaktywny warszawski kontrabasista współpracujący z niezliczoną ilością muzycznych projektów z dziedziny muzyki poważnej, współczesnej, jazzu, bluesa a przede wszystkim folku.

Swoją osobą integruje najrózniejsze muzyczne środowiska i światy.

Tym razem łączy pokolenia i spaja praską grupę śpiewaczą z zafascynowanym warszawską historią i folklorem zespołem Czessband.


Jakub Jurkowski - Gitara, zespół Czessband

Robert Lipka - Akordeon, zespół Czessband

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz